Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

10-16 Nisan haftası burç yorumları

Arkadaşına öner Yazdır
Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, sizler için yorumladı..

KOÇ

Sevgili Koçlar, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, geçtiğimiz Ocak-Şubat aylarında başlanan işlerin, meselelerin tekrar karşımıza çıkması bize kendilerini hatırlatması mümkündür. Geri hareket ise, duygularımızın içe yönelişi ve kendimize bir bakma halidir. Bu bakış sayesinde gereksiz tavizlerin veya tam tersine fazla iddiacılığın yarattığı nahoş durumların farkına varırız. İşte bu fark ediş olumlu yönde gelişmemizi sağlar. Bu süreçte rüyalar, sezgiler bir hayli etkilidir. Bir şeyin gerçek yüzünü, sırrını bu yolla öğrenirsiniz. Benim size tavsiyem tanımadığınız kişilere sırlarınızı vermemeniz, hayal kırıklığı yaratan ve sizi üzen durumları gerçekçi şekilde gözden geçirmenizdir. Parasal ve ilişki meselelerini bu dönemde gerçekçi şekilde ele alınız. Hislerinizin sizi yanıltmasına izin vermeyiniz. Her şey gönlünüzce olsun.

BOĞA

Sevgili Boğalar, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreç, işlerinizi-ilişkilerinizi-ideallerinizi tekrar gözden geçirme vaktidir. Geçtiğimiz Ocak-Şubat ayında başlanan işlerin tamamlanması mümkündür. Hislerimizin bizi yanıltmaması için, geri hareket dönemleri içe yönelip duruma bakmak olduğuna göre bizler de bu süreçte güvenilirliğe önem vermeliyiz. Şefkat duygumuz oldukça yükselebilir. Zayıf, aciz ve çaresiz insanlara yardımcı olabilir, rehberlik yapabiliriz. Bazen bu duruma öyle kaptırırız ki, kendimizden ödün verdiğimizin farkına bile varmayız. Birileri de iyi niyetimizden yararlanabilir. Dikkatli olmak gerekiyor. Bu dönemde sanatsal çalışmalar, esinlenmeler, ilham gücümüz yükselir. Önemli eserler, tasarımlar, projeler oluşturabiliriz. Eski dostlarımız, daha önce yardımcı olduğumuz kişilerden destek görebiliriz. Her şey gönlünüzce olsun.

İKİZLER

Sevgili İkizler, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Geçtiğimiz Ocak-Şubat arası başlanan önemli işlerin bitirilme ve eğer eksikler varsa bunların tamamlanması vaktidir. Biz de bu zaman diliminde işverenimizle, ailemizle, aşk hayatımız, çocuklarla alakalı konular üzerinde duracağız. İşlerimizi ihmal etmemeliyiz. Sorumluluk bilincinde planlı ve düzgün şekilde yapmalıyız. Toplumsal yaşantımızda duyarlılık bir hayli yüksek olabilir. Bunu dışa yansıtmayız ama söz konusu işimiz, ilişkilerimiz ve geleceğimiz ise, hayati kararlar vermemeliyiz. Psikolojik ve fiziksel açıdan sağlığımıza önem vermeliyiz. İşimizle ilgili trendleri takip etmeli, kendimizi geliştirmeliyiz. Bu dönemde verilen kararlar, geri hareketin bitiminde yürürlüğe konabilir. Her şey gönlünüzce olsun.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, uzak şehir, ülke bağlantılı iş ve ilişkilerimizi bilinçli ele almalıyız. Aşık oluruz, bağlanırız. Fakat bu ilişki hakkında hayati bir karar vermek, geri hareket bitene kadar beklemek gerekir. Gözlemde bulunmalıyız. Ayrıntılara önem vermeliyiz. Gerileme dönemleri genelde onarım, yeniden bakmak, fark etmek, özünü keşfetmek süreçleridir. Venüs-Balık etkisinde hayallerimiz bizi yönlendirir. Bu süreçte gözden geçirdiğimiz işleri, geri hareket sonrası yürürlüğe koyabiliriz. Müzik, sanat ve mistik faaliyetlerin, çalışmaların ruhunuza iyi geleceğini biliniz. Geçtiğimiz Ocak-Şubat tarihlerinde önemsediğimiz ve üzerinde durduğumuz işler, gelişmeler geri hareket süresince gündemimizde yer alır. Yarım kalan işler bitirilir, o günlerde önemsemediğimiz fırsatlar tekrar karşımıza çıkabilir. Her şey gönlünüzce olsun.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, hem geçtiğimiz Ocak-Şubat arasında yaşanan gelişmelere bakacağız hem de iş hayatımız, çevremizle ilişkiler, finansal konular üzerinde hassasiyetle duracağız. Muhasebemizi iyi yapmalıyız. Belki de zor bir süreçten geçiyoruz ve paraya ihtiyacımız var. İşte bu ihtiyaç yüksek faizli bir kredi veya borcun altına bizi sokabilir. Aman dikkatli olalım. Sırf uyum göstereceğiz diye haksızlıklara susmayalım. Aşkta bağlanmaya, romantizme bir hayli açığız. Maddi açıdan harcamalara dikkat etmek vaktidir. Bu noktalara dikkat edilirse, geri hareket dönemini doğru şekilde değerlendiririz. Önemli olan, dağılmamak, kendimizin farkında olmaktır. Her şey gönlünüzce olsun.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, ilişkimizle alakalı konularda romantizm, vericilik, iyi niyet, ahde vefa gibi kıymetli olgular bizim için önemli olacak. Ayrıca geçtiğimiz Ocak-Şubat döneminde başlayan beraberliğimiz varsa, bugün gelinen duruma bakacağız. Bu süreçte ilişki kriterlerimizi ele alacağız. Bu dönemde aşka önem vereceğiz, kolayca aşık olacağız ve bu denli seçici davranmayacağız. Eğer bu tarih öncesi ayrılmışsak, sevgilimiz tekrar karşımıza çıkabilir. Boşanmaya karar vermişsek şimdi vazgeçebiliriz. Bir anda aşık olup evlenmeye de kalkışabiliriz. Ancak unutmayalım geri hareket dönemlerinde verilen kararlar daha sonra tekrar karşımıza çıkacak ve doğru olup olmadığına bakacağız. Onun için iyi düşünelim. Her şey gönlünüzce olsun.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, iyi niyetliliğin iş ortamında veya günlük hayatta değerinin bilinmediğini işaret ediyor. İster istemez biz de bunu hissediyoruz. İlaç bağımlılığımız veya başka zararlı bir alışkanlığımız varsa dikkatli olmalıyız. Bir şeylere tahammül etmekte zorlandığımızda hayatı kolaylaştırıcı maddelere sığınıyorsak, bu durumu mutlaka doktorumuza danışmamızda, yardım almamızda fayda var. Geçtiğimiz Ocak-Şubat döneminde başlanan tedaviler, geri hareket döneminde tekrar bir gözden geçirilip gelişmeler olumlu yönde mi diye bakabiliriz. Yeme-içme kısaca beslenme düzenimizi kontrol altında tutmalıyız. Vücutta ödeme yol açan nedenler üzerinde durmalı, laboratuar analizlerini ihmal etmemeliyiz. Ayak sağlığımıza özen göstermeliyiz. İş haklarımızı gözetmeli, iş yerindeki olumsuz şartları ilgili kişilerle görüşmeliyiz. Görevimiz gereği bünyemizi zorlayan yorgunluk ve duyarlılık gibi durumları ciddiyetle ele almalıyız. Her şey gönlünüzce olsun.

AKREP

Sevgili Akrepler, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, evlilikte mantıktan ziyade duygusallık, özveri, bağımlılık gibi olgular etkilidir. Boşanmayı düşünen Akreplerin çocukları varsa, onların mağdur olmaması için vazgeçmeleri mümkündür. Bazen de hamile kalındığı için acele bir evlilik yapılabilir. Bütün bunların gerçekçi şekilde ele alınmasında yarar var. Bu dönem, geçtiğimiz Ocak-Şubat aylarında verilen kararların yeniden gözden geçirildiği safhadır. Tabii ki güçlü bir ilişkiyi daha fazla kuvvetlendiren bu dönem romantik duyguların, empatinin yükseldiği vakitlerdir. İlişkinin niteliğini iyi belirlemek önemlidir. Bu dönemde, ayrıldığımız sevgili geri dönebilir veya biz bu hissiyatta olabiliriz. 22 Nisan tarihine kadar duygularımızı tartmakta yarar var. Her şey gönlünüzce olsun.

YAY

Sevgili Yaylar, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreç, geçtiğimiz Ocak-Şubat aylarında verilmiş kararların tekrar gözden geçirildiği, yeniden ele alındığı vakittir. Yeni bir yer kiralamış, satın almışsak şimdi rahat mıyız, sorunlarımız var, alıştık mı, yoksa eskiyi mi özlüyoruz bunları kendi içimizde ele alacağız. Net bir görüş sahibi olmak için 22 Nisan tarihini beklemekte yarar var. Önemli olan evet tamamdır diyebilecek kıvama gelmektir. İşte bu geri hareket sonrası gerçekleşir. Duygularımızı mutlaka mantık süzgecinden geçirmeliyiz demiyorum ancak eğer duyarlılık nedeniyle problemlerimiz varsa, dağılıyor, dengemiz bozuluyor ve biz de bundan şikayetçi oluyorsak tabii ki bu dönemde gerçekçi olmakta fayda var. Her şey gönlünüzce olsun.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, içe dönük bir halde duygularımızı gözden geçireceğiz. Bazen evet dediğimiz bir şeye şimdi hayır dememiz mümkündür. O nedenle gözümüz açık olsun. Doğru ile yanlışı birbirinde ayırmak, gerekli ile gereksizi iyi analiz etmek gerekiyor. Bu dönemde verilen kararlar veya geçtiğimiz Ocak-Şubat aylarında adım attığımız işlerde yeni gelişmeler olabilir. Yolculuklar bu dönemde tekrarlanabilir. İletişim, haberleşme, eğitim, ticaretle ilgili kurulan ilişkilerde 22 Nisan tarihine kadar temkinli olmak, anlamak, araştırmak, güvenilirlik ilkesini ön planda tutmak yararlı olacaktır. Her şey gönlünüzce olsun.

KOVA

Sevgili Kovalar, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreçte, özverili davranmak, sevdiklerimize aşırı bağlılık göstermek, duygusal kararlar vermek mümkündür. Geçtiğimiz Ocak-Şubat tarihlerinde üzerinde düşünülmüş veya uygulanmış finansal kararlar tekrar gündemimizde yer alabilir. Ben bu süreçte yatırım konusunda dikkatli olunması gerektiğini, piyasanın gelir geçer etkilerini uzman kişilere danışarak öğrenmenizden yanayım. 22 Nisan tarihine kadar (gölgeli günlerin bitimi) lütfen harcamalarınıza, bütçenize dikkat ediniz. Ev-ofis-ailevi giderleriniz için kredi çekimlerinde uygulanan faizi, ödenecek toplam tutarı, taksitleri iyice gözden geçiriniz. Her şey gönlünüzce olsun.

BALIK

Sevgili Balıklar, 3 Nisan-15 Nisan tarihleri arasında Venüs-Balık burcuna geriliyor. Bu süreç geçtiğimiz Ocak-Şubat aylarında verilmiş kararların, adım atılmış işlerin bugün geldiği noktaya bakmamızı ve eksikler varsa bitirmeyi, zorlanan durumlar varsa bunların nedenleri üzerinde durmayı gerektiriyor. Geri hareketin gölgeli günleri 22 Nisan tarihinde sona erene kadar bekleyip görmekte, anlamakta yarar var. Duygularımızın bizi yanıltma ihtimalini göz önüne alacağız. Bu süreç sanatsal çalışmalar için ilham gücüdür. Hayallerimizi besler, büyütür. Hayranlık, bağlılık, etkilenme, esinleme, tasarlama gibi ruhsal etkileri öne çıkartır. Sevginin en saf halini yüreğimizde hissetmemizi sağlar. Ancak ben bu dönemde sosyal ilişkiler başta olmak üzere çevremizle bağımızı temel insani duygular kadar, gerçekçilik yönüyle de ele almanızdan yanayım. Her şey gönlünüzce olsun.

10 Nisan 2017 13:06

DİĞER GÜNCEL AKTÜEL HABERLERİ