Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Aşkım Kapışmak'tan Yeni Kitap: Yaşam Kitabı!

Arkadaşına öner Yazdır
Aşkım Kapışmak’ın iş, özel, aile ve sosyal yaşama destek olması için kaleme aldığı, İnkılap Kitabevi tarafından çıkan Yaşam Kitabı’ında yazar; Türk kültürünü, şimdiki yüzyıldaki yaşam süreçlerini ve ilişki modellerini temel alıyor.

Her aforizmanın hizmeti ayrı

Yazdığı kişisel gelişim kitaplarının yanında, verdiği seminer ve yaptığı televizyon programlarıyla da adını sıkça duyduğumuz Aşkım Kapışmak, yeni kitabı Yaşam Kitabı’nda okuyucuların yaşamlarına destek oluyor. Kitapta bulunan aforizmaların her biri okuyanın bir yanına hizmet ediyor.

Çözüme giden yol

Aşkım Kapışmak, Yaşam Kitabı’nı kalıtımsal geçen tüm kodları yok sayarak, tüm geçmişi

reddeden popüler çığlığın yansımasına göre şekillendiriyor ve bunlara çözüm getirebilme derdine düşüyor. Derdinin bir kısmının çözümünü de bu kitaba not bırakıyor.

Günümüzde kısa ama derinliği fazla, bilince ve bilinçdışına tokat etkisi yaratacak aforizmaların daha etkili olduğu görülüyor. Dış dünya; bir kelime, bir söz, bir kuralla şok etkisi yaratıp çözüme hızlı gidilmesini sağlıyor artık. İşte bu kitap, çözüme giden yolda okuyucunun hızının artmasını sağlarken emniyet kemeri görevi de yapıyor.

 

Neden mi yazıldı?

Aşkım Kapışmak, 27 Kasım’da raflarda yerini alacak olan Yaşam Kitabı’nı

Bir an önce fark et diye,

Çözüme git diye,

Seçimlerini değiştir diye,

Reaksiyon al diye,

Ve…

Hak ettiğin sonuçları karşıla diye yazdı.

02 Aralık 2015 15:49

DİĞER GÜNCEL AKTÜEL HABERLERİ