Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

En mutlu Babalar Günü Korupark'ta kutlandı

Arkadaşına öner Yazdır
Korupark, babalar ve çocuklarının Babalar Günü’nde çok keyifli bir anıya sahip olması için özel bir sürpriz hazırladı. Birbirinden renkli etkinlikleriyle özel günleri unutulmaz kılan Korupark , eneğlenceli aktiviteleri ile babalar ve çocukları için planl

Heyecanı bol, eğlencesi çok bir Babalar Günü yaşayan Korupark, 18 Haziran Babalar Günü’nde her baba ve çocuk katılımcıya sürpriz hediyelerle Koruparkatrium alanda kurulan tırmanma duvarı ile babalar ve çocukları kıyasıya yarışıp eğlenirken,  13 farklı enstrüman ile 7 farklı dilde şarkı seslendiren tek kişilik orkestra One-Man Bandise tüm baba ve çocuklarla birlikte şarkılar söyleyipen mutlu Babalar Günü’nü Korupark’ta yaşadılar.

Yaz Geldi Babam Gaza Geldi

Yoğun ilgi gören ATV kampanyası, Babalar Günü’nde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler kampanya kayıt noktasından fişlerini işleterek babası için bir PolarisSportsman 570 2016 model ATV kazanma şansı da yakaladılar. 31 Temmuz tarihine kadar devam edecek ATV kampanyası, Yapılan alışverişler kazanma şansını artırırken, en güzel en keyifli alışverişler Korupark’ta yapılıyor.

19 Haziran 2017 11:36

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ