Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

KORUPARK’TA EN MUTLU BABALAR GÜNÜ

Arkadaşına öner Yazdır
Korupark, babalar ve çocuklarının Babalar Günü’nde çok keyifli bir anıya sahip olması için özel bir sürpriz hazırladı.

Birbirinden renkli etkinlikleriyle özel günleri unutulmaz kılan Korupark  , eneğlenceli aktiviteleri babalar ve çocukları için planlandı…
 

Gözün Yükseklerde Baban Arkanda

Korupark’ta babanla tırmanma duvarında heyecanı bol, eğlencesi çok bir Babalar Günü yaşa. 18 Haziran Babalar Günü’nde 12:00-20:00 saatleri arası her baba ve çocuk katılımcıya sürpriz hediyelerle Koruparkatrium alanda kurulacak olan tırmanma duvarı ile babalar ve çocukları kıyasıya yarışıp eğleniyor.

One-Man Band ile Söyle Babana

İster babanla müzik dinle, ister babana şarkını söyle! 13 farklı enstrüman ile 7 farklı dilde şarkı seslendiren tek kişilik orkestra One-Man Band 14:00-16:00 saatlerindeBabalar Günü’nde Korupark’ta.

Yaz Geldi Babam Gaza Geldi

Babalar gününde yapılan alışverişlerle babaya bir PolarisSportsman 570 2016 model ATV kazanma şansı da Korupark’ta ziyaretçileri bekliyor. 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler kampanya kayıt noktasından fişlerini işleterek babası için bir ATV kazanma şansı yakalıyor. Yapılan alışverişler kazanma şansını artırırken, en güzel en keyifli alışverişler Korupark’ta yapılıyor.

15 Haziran 2017 11:10

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ