Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Çocuklara Sömestr Hediyesi Dagi’den

Arkadaşına öner Yazdır
Sömestr tatilinin gelmesiyle eğitime ara verecek çocuklara karne hediyesi arayan ailelere Dagi’nin eğlenceli tasarımları alternatif oluyor. Terletmeyen kumaşlarıyla öne çıkan ev giyimi ürünleri çocuklara en güzel karne hediyesi oluyor.

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından Dagi, çocuklara özel tasarladığı koleksiyonuylabu yıl karne sürprizlerine eşlik ediyor. Çocukların zevklerine hitap eden ürün seçenekleri sunan Dagi, kış aylarında sıkça tercih edilen ekoseli ve düz modelleri çocukların beğenisine sunuyor.

 

Çocuklara uygun tasarımlar
Hem okulda hem de evde her tarza ve yaşa hitap eden seçenekler sunan Dagi, kış aylarının vazgeçilmezi ekoseli desenleri pijama koleksiyonunda çocuklarla buluşturuyor. Önden düğmeli modellerin yanı sıra tasarlanan kapüşonlu ve fermuarlı modeller çocuklar için hem şık hem de kolay bir alternatif oluyor.Ter emiciliği yüksek olan kumaşlardan üretilen ürünler kış aylarında çocukların hastalanmasını önlemeye yardımcı oluyor.

 

Erkek ve kız çocuklara göre farklı tasarımların yer aldığı koleksiyonda mor, mavi, kırmızı, yeşil ve lacivert gibi çarpıcı renklerin yanı sıra uçuk pembe, krem gibi soft renkler de yer alıyor.a

24 Ocak 2018 12:31

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ