Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Frankie İstanbul’da Yepyeni Kış Menüsü

Arkadaşına öner Yazdır
Nişantaşı'nın gündemden hiç düşmeyen şık mekanı Frankie İstanbul yeni menüsü ile klasikleşmiş tadlara Frankie yorumu getirerek lezzet şöleni yaşatmaya davet ediyor.

İyi müziği, lezzetli yemek ile birleştiren, kurulduğu ilk günden bu yana yüksek hizmet kalitesiyle  İstanbul’un en seçkin mekanlarından biri haline gelen Frankie İstanbul,  kış için yenilenen menüsüyle misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

 

Akdeniz mutfağı ve İstanbul yemeklerinin özel lezzetlerini Frankie yoprumları ile hazırlayıp misafirlerine sunan Frankie İstanbul, eşsiz manzarasıyla ve Salı günlerinden Cumartesi’ye devam eden canlı müzik ile kışın keyfini çıkartmak isteyenlerin tercih sebebi oluyor.  

 

Yeni menüye eklenen başlangıçlardan Karidesli Tempura Salata, Deniz Tarağı, Trança Balıgı ve Bonfile Ceviche, Karides&Dana Pancetta damaklarda eşsiz bir lezzet bırakacak. Frankie İstanbul’un ana yemek tercihlerinde ise ılık raita soslu ve  kimyon tohumluYasemin Pirinç Pilavı ve kişniş ile servis edilen Kuzu İncik,

Izgara Göğüs Dilimlerive Milföy içinde But  , armut, havuç püre ile servis edilecek Ördek Konfit en beğenilen tabakları olmaya aday…

 

Frankie İstanbul,5. Senesine girerken iyi yemek ve müziği bir arada tecrübe etmek isteyen yerli ve yabancı konuklarını, kış boyu sürecek olan yeni menüyü deneyimlemeye çağırıyor.

Etiketler : frankie , frankie istanbul , yemek
26 Ekim 2016 12:29

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ