Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Tasarımlarınızla sevgilinize özel hissettirin

Arkadaşına öner Yazdır
14 Şubat’ta sevdiklerine farklı ve anlamlı bir hediye vermek isteyenlerin imdadına Sharpie yetişiyor.

 

 

Bir kalemden ötesi olan SharpieFine, istediğiniz yüzeye kendi tasarımlarınızı yapmanıza olanak tanıyor. Yaratıcılığınızla kişiye özel bir hediyeye dönüşen tişörtler, kupalar, çantalar, ayakkabılar sevdiğinize kendini özel hissettiriyor

 

 

 

Sevgililer Günü yaklaşırken Sharpie, sevdiğine kişiye özel bir hediye hazırlamak isteyenleresınırsız seçenek sunuyor. Sadece bir kalem olmayan SharpieFine ile kağıdın yanı sıra ahşap, kumaş, metal folyo, taş, plastik, deri gibi birçok yüzey üzerine kalıcı tasarımlar yapılabiliyor. İçinizdeki yaratıcı kimliği ortaya çıkaracak SharpieFine ile sevdiğinize ister bir tişörtün üzerine şiir yazabilir, ister montunun üzerine aşkınızı resmedebilir, isterseniz her yudumda sizi hatırlayacağı bir kupa tasarlayabilirsiniz. Hayal gücünün sınırlarını zorlayan SharpieFineile unutulmaz hediyelere imza atabilirsiniz. Kendi el emeğinizle hazırladığınız hediyeniz ile bir kez daha sevdiğinizi tavlayabilirsiniz.

SharpieFine, 24’den fazla rengiyle çiftlerin yaratıcılıklarını keşfetmelerine imkan tanırken; suya ve solmaya karşı dayanıklı, çabuk kuruma özelliğiyle de dikkat çekiyor. SharpieFine kalemler, sağlığa zararlı Xylene ve toluene madde içermediğinden güvenli kullanım da sunuyor. Canlı ve parlak renk alternatifleriyle SharpieFine kalemler tekli 3.70 liradan başlıyor.

12 Şubat 2018 11:59

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ