Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Duvar lekelerinden hızlıca kurtulmanın yolları

Arkadaşına öner Yazdır
Duvar lekelerinden kalıcı bir şekilde kurtulmanın basit yollarını öğrendikten sonra içiniz çok rahatlayacak…

Duvarlarınızda siz farkındayken veya değilken bir sürü lekeler oluşur zamanlar. Hele de çocuklu bir evse her yer leke ve boya izi olabilir. Bunlardan kurtulmanın en güzel yolu ise badana boyadır.

İstediğiniz kadar titiz olun, her perde yıkadığınızda duvarlarınızı da silin, parlatın. Ne yazık ki seneler ile birlikte duvarlarda oluşan lekelere engel olamazsınız. Ve evde küçük bir çocuğunuz var ise her an bir sürprizle karşılaşma oranınız oldukça yüksektir.

Çamurlu toplar, dökülen boyalar, içecekler, kalemlerle, boyalarla duvarlara yapılan çizimler ve daha birçok şey… Çocuklu evin olmazsa olmazlarıdır.

Ama bunlar haricinde de birçok inatçı duvar izi olabilir… Bunlardan bazıları; kalorifer ve soba izleri, eşyaların durduğu yerlerdeki toz izleri, prizlerin etrafındaki kir izleri, mutfakta veya salonda oluşabilen çay, kahve veya boya izleri gibi birçok inatçıdır ve bazen silseniz de bu izlerden kurtulamazsınız.

Köpüklü veya amonyaklı bezler kullanarak sadece duvarlarınıza kimyasal madde uygularsınız ve bu havayı teneffüs etmek sizin ve evdeki diğer yaşayan insanlar için hiç sağlıklı değildir.

 

DUVAR BOYASI SEÇİMİNE DİKKAT!

Artık birçok boya markasında rahatlıkla bulabileceğiniz iz bırakmayan boyalarla bir kereye mahsus evinizi boyatmak tüm bu masraf ve stresten kurtulmanıza neden olacaktır.

Böylece deterjana gerek kalmadan nemli bir bez ile duvarınızı sildiğinizde ne lekesi olursa olsun silgi ile siler gibi lekelerden anında kurtulabileceksiniz.

07 Kasım 2016 10:53

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ