Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Dünya'nın en güçlü oyun konsolu: Xbox One X

Arkadaşına öner Yazdır
E3 2017'de tanıtımı yapılan yeni XBOx cihazı görücüye çıktı. Dünya'nın en güçlü oyun konsolu olarak tanıtılan cihaz birçok kişi tarafından tam puan aldı.

XBOX yeni cihazını görücüye çıkardı.

Microsoft'un E3 2017 kapsamında düzenlediği etkinlikle yeni konsolu Xbox One X tanıtıldı. Bugün yaşanan diğer sızıntılarda konsolun adının Xbox Scorpio olacağı iddia edilmişti.

Bugüne kadar yapılmış en küçük ve en güçlü Xbox One olarak tanıtılan Xbox One X'in neler yapabileceği de beraberinde oyunlarla birlikte gösterilmeye başlandı. Konsol için tanıtılan Forza Motorsport 7'nin mükemmel göründüğünü itiraf etmek gerek.

Xbox One X'in 7 Kasım tarihinde 499 dolar fiyat etiketiyle piyasaya sürüleceğini ve işlemcisinin Xbox One'dan yüzde 30 daha iyi performans gösterdiğini belirtelim. Benzer bir güncelleme ekran kartı konusunda da yapılmış ve grafik işlemcisi tam olarak 4,6 kat daha hızlı. 6 teraflop gücündeki 1.127 GHz'de çalışan grafik işlemcisiyle göz kamaştıran bir performans vadediyor.

12 GB bellekle gelen konsolda oyunlar gerçek 4K çözünürlükle oynanabilecek ve Xbox One'ın tüm oyunları ile donanımına tam uyumluluk sözü verildiğini de hatırlatalım. shiftdelete'in haberine göre 22 konsola özel, toplamda ise 44 oyun ile birlikte piyasaya sürüleceğini de ekleyelim.

12 Haziran 2017 12:28

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ