Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

iPhone 8 ne zaman çıkacak?

Arkadaşına öner Yazdır
Apple'ın merakla beklenen yeni modeli iPhone 8 için geri sayım. Apple ürünleri hakkında başarılı tahminlerde bulunan teknoloji şirketlerinin iPhone 8 tahminleri.

Apple'ın yeni amiral gemisi ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Daha önce Apple'ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran isimler ve firmalar telefon ile ilgili bilgiler paylaşıyor. Apple'ın patent başvurusu iPhone 8 ile ilgili yeni ipuçları veriyor. İşte iPhone 8'in tanıtılacağı tarih ve cihazında yer alması muhtemel özellikler...

Apple'ın Eylül ayında tanıtmasına kesin gözüyle bakılan yeni amiral gemisi iPhone 8 ile ilgili her gün yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda teknik özellikleri ve tasarımına dair birçok sızıntı ile gündeme gelen iPhone 8 şimdi de yeni bir videoda net şekilde ortaya çıktı.

Tiger Mobiles ve Onleaks’ın paylaştığı yeni videoda ise iPhone 8, tüm detaylarıyla en net şekilde karşımıza çıkıyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple'ın yeni amiral gemisi iPhone 8'in lansman tarihi geçtiğimiz haftalarda sızmıştı. Daha önce Apple'ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran teknoloji analisti Benjamin Geskin şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı lansman tarihini Twitter hesabı üzerinden duyurmuştu.

Geskin'in iddiasına göre, Apple'ın yeni iPhone lansmanı 17 Eylül'de gerçekleşecek. Aynı iddiaya göre, iPhone 8'in satışına 25 Eylül'de başlanacak.


Peki Apple'ın son iPhone modeli iPhone 8'in fiyatı ne olacak? iPhone 8 kullanıcılarına neler sunacak? İşte iPhone 8 ile ilgili sıkça dile getirilen iddialar...

Hindistan merkezli ana iPhone tedarikçilerinden olan Wistron, geçtiğimiz haftalarda Apple'ın yeni nesil iPhone modelleri (iPhone 7S, iPhone 7S Plus ve iPhone 8 Pro) ile ilgili sıkça dile getirilen iddialardan birini doğrulamıştı.


Wistron'un CEO'su Robert Hwang, yeni modellerin kablosuz şarj teknolojisini destekleyeceğini açıklamıştı.

30 Haziran 2017 12:04

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ