Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Spor salonlarında Apple WatchOS 4

Arkadaşına öner Yazdır
WatchOS 4 ile fitness ekipmanları arasında iki yönlü iletişim başladı.

Sektörde ilk kez, akıllı saat ve fitness ekipmanı arasında kalori, mesafe, hız, çıkılan kat sayısı, eğim ve tempo dahil, daha önceden paylaşılmamış veriler kusursuz bir şekilde eşzamanlanıyor.  Life Fitness’ın fitness ekipmanları, spor salonunda yaktığınız kaloriyi, koştuğunuz mesafeyi, nabzınızı vb. bilgileri saatinize aktarabilecek.

 

Ticari fitness ekipmanları endüstrisinde global lider olan Life Fitness, kardiyo cihazlarının Apple Watch ile kablosuz ve sorunsuz bir şekilde eşleştirileceğini ve böylece egzersiz yapanların mümkün olan en doğru ölçümleri izleyebileceğini açıkladı.

 

Apple Watch, Life Fitness ekipmanlarına sorunsuz bağlanacak

Apple WatchOS 4 ile favori kardiyo ekipmanlarını kullanan müşteriler çok yakında Apple Watch’larını tek bir dokunuşla Life Fitness’ın koşu bantları, kondisyon bisikletleri veya cross- trainer ekipmanları ile doğrudan eşleştirebilecek. Sektörde ilk kez, akıllı saat ve fitness aleti arasında kalori, mesafe, hız, çıkılan kat sayısı, eğim ve tempo dahil, daha önceden paylaşılmamış veriler kusursuz bir şekilde eşzamanlanıyor. Bu da, en düşük düzeyde aygıt yönetimiyle mümkün olan en doğru ölçümleri sağlıyor.

14 Haziran 2017 12:20

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ