Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Babanıza Revitacare HairCare Uygulaması

Arkadaşına öner Yazdır
Babalar Günü’nde her yıl aynı hediyeyi almaktan sıkılanlara ve ne alacağına bir türlü karar veremeyenlere Revitacare HairCare saç mezoterapisi harika bir seçenek olabilir.

Türkiye’de SELTEK Group tarafından temsil edilen Fransız Revitacare markasının HairCare ürünü çok özel formülü sayesinde günümüzde sıkça yaşanan birçok saç problemine çözüm oluyor.

 

Uygulama öncesi doktora danışılması gereken, uygulanması da çok ince iğnelerle acısız ve ağrısız olarak saçlı deri içine doktorlar tarafından gerçekleştirilen ve yaklaşık 15 dakika süren HairCare saç mezoterapisi ile günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz.Babalar Günü’nde saç konusunda babanızın yaşadığı dökülme, kopma, cansız ve hacimsiz saçları için hediye edeceğiniz HairCare saç mezoterapisi ile çözüm sunabilirsiniz.

 

Babanızın saçlarını dökülmeye ve kopmaya karşı dirençli kılmak ve korumak, çok daha güzel görünmesini sağlamak ve saçlarına yoğunluk sağlamak Revitacare HairCare saç mezoterapisi yöntemi ile mümkün. Revitacare HairCare uygulaması, saç yapısını olumlu yönde etkileyerek canlı, sağlıklı, hacimli ve parlak saçların oluşumunu sağlamaya yardımcı oluyor. Saç kaybını azaltabilmek için gereken canlandırıcı, besleyici ve uyarıcı elementlerin bir arada bulunduğu Revitacare HairCare, hücre içi yapı taşlarının yeniden oluşmasına, saç derisinin koruyucu işlevlerinin yükselmesine ve kepeğin yeniden oluşmasını önlemeye yardımcı oluyor. Saçın güç, canlılık, yumuşaklık ve yoğunluk kazanmasını destekliyor.

Siz de bu Babalar Günü’nde Revitacare HairCare ile babanıza gençlik yıllarındaki güzel saçlarını ve karizmasını hediye edebilirsiniz.

13 Haziran 2017 12:30

DİĞER GÜNCEL ALIŞVERİŞ HABERLERİ