Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Ünlü diyetisyenden 9 adımda kilolara veda et

Arkadaşına öner Yazdır
Sıfır göbek diyeti yazarı karın yağlarını kaybetmek ve denenmiş ipuçlarını sizinle paylaşıyor.

Sıfır göbek diyeti, ertesi gün ince ve hafif uyanman için 9 adet yol geliştirmiş ve size sunmuştur.


Önümüzdeki 24 saat 10 kilo mu kaybetmek istiyorsunuz ? Bu kesinlikle imkansız . Ama adımları atarsanız ilerisi için güzel sonuçlar alabilirsiniz. Bana inanmıyor musunuz ? Rossie O'Donnell'e sorabilirsiniz. Ben kısa bir zamanda göbeğimin sıfır olmasını istiyorum . Bunun olması için bu 9 noktaya dikkat ederek çalışmalara hemen başla.YOĞURT YEMEYİ KESİN

Ben çeşitli nedenlerden dolayı diyetimin dışında yoğurt yemeyi kesmiştim. Yoğurt sağlıklı göbek bakterileri açısından teşvik edici bir üründür . Çoğu yoğurtlar aslında kötü bakteri ve ilave şeker içeriyor olabilir. Onlar laktoz ya da sorun oluşturabilecek ürünler. İkisinin kombinasyona bakmak sizi daha kilolu hissetmenizi ve şişkinlik yada iltihaba sürükleyebilir. İnce uyanmak için bugün yoğurt yemeyin . Eğer yemek isterseniz de içerisinde 100 adet yaban mersini ve 8g şeker ilave ederek yiyebilirsiniz.

 

Ben bu egzersizleri Rosie' den aldım . Sadece sekiz dakika boyunca yapmanız gereken basit bir vücut egzersizi . Ama bunu yaptıktan sonra, işe yaradığını siz de göreceksiniz . Sıkılaştırmayı siz de keşfedeceksiniz . Ertesi gün kilo kaybına başladığını görüceksiniz.

Birinci Adım : Ayaklarınızı omuz genişliğinde açarak dimdik durun , omuzlarınızı birbirine bakacak şekilde avuç içlerinizi açın .

İkinci Adım : Uyluğunuz yere paralel olacak şekilde kalçanızı indirin ve tek hareketle halter yükü sürün , ve bacaklarınızı uzatarak bu işlemi yapın . Daha sonra durarak, başlangıç pozisyonuna dönün , ve tekrardan sekiz dakika boyunca bu işlemleri yapın .

İlk başta yavaş yavaş yaptığınızdan emin olun . Zamanla, hızlanıp sayılarını arttırabilirsiniz . Kalbinize çok iyi gelecek ve tam bir vücut egzersizi olan bu işlem sizi zayıflamaya sevk edecektir.

 

Uyku vücudun soğuma sürecinde kısmen uyarılmaktadır: Sıcak ve bunaltıcı havada uyku tutmamasının sebebi de budur. Eğer yatmadan önce duş alırsanız, daha çabuk uyumanızı sağlar . Daha düşük bir uyku vücuttaki kortizon ve yağ depolama hormonunun düşük seviyelerde olduğu anlamına gelir . Duş aldığınızda vücudunuz soğur ve üç saat içinde 275 ten fazla kalori yakmanıza yardımcı olur . Yatmadan önce 5 fincan yeşil çay içebilirsiniz. ( Kilo kaybı için birebirdir )

 

Bazı yulaflı, çikolata parçacıklı , yada çilek veya fındık birde tarçın ekleyerek güzel bir kahvaltı oluşturabilirsiniz . Bu maddelerin karışımında kolonlardaki bakteriler çalışarak ve yağ asidinizin ihtiyacını karşılar. Vücuttaki iltihapları azaltır ve aynı zamanda insülin direncini azaltmaya yardımcı olur . Bu durumda daha az şişkinlik ve daha ince bir bel anlamına gelir.

 

Ben genelde tuzlu patlamış mısır ya da ara sıra tavuk kanadı yemeyi seviyorum, ama bazı gıdaların aşırı tuzlu olması bizi şişmanlatmakta ve vücuttaki yağ oranını yükseltmekte . Çin ve meksika yemeklerinin vazgeçilmez bir tadı olduğunu söyleyebiliriz. P.F menüsünden pişirmek istediğiniz yemeğe bakabilirsiniz, rehberler orada mevcuttur .

22 Eylül 2016 12:15

DİĞER GÜNCEL KADIN HABERLERİ