Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Italia Independent'dan yeni teknoloji

Arkadaşına öner Yazdır
Ödüllü uygulamaları ile benzersiz tasarımlar ortaya koyan Italia Independent’ın en son yeniliği; Parlaklık Efekti ‘GLOSSY’

Italia Independent, gözlük sektörüne kazandırdığı yenilikçi bakış açısıyla adından söz ettirmeyi sürdürüyor. Global pazarda hızla büyüyen Italia Independent, farklı materyaller ve ödüllü teknolojiler kullanarak ortaya koyduğu tasarımlara her geçen gün bir yenisini ekliyor. Italia Independent, MIT Review Italy tarafından 2014’de yılın en başarılı teknolojileri seçilen renk değiştirme ve kadife efektlerinin ardından, parlaklık veren ‘Glossy’ ile  iddiasını yine ortaya koyuyor.

 

New York, Milano, Paris ve Tokyo gibi pek çok önemli noktada mağazası bulunan Italia Independent, en yenilikçi İtalyan markalarından biri olarak anılmanın hakkını yine fazlasıyla veriyor. Yakın zamanda gerçekleştirdiği Adidas, Hublot ve Ducati işbirlikleri ile başarısını pekiştiren Italia Independent, sürpriz tasarımları ile dinamik moda anlayışını gözler önüne seriyor.

 

Italia Independent, gözlük sektörüne kazandırdığı en önemli teknolojik yeniliklerin başında gelen ‘renk değiştirme’ ve ‘kadife’ efektlerinden sonra, ‘Glossy’ uygulaması ile sezona yine damgasını vuruyor. Zımba ve taş süslemelerinin yanı sıra göz alıcı renk kombinasyonlarının eşlik ettiği modellere, ‘Glossy’ efekti ile benzersiz bir parlaklık kazandırılıyor. Uzun araştırmalar sonucu elde edilen bu yeni teknolojide, gözlüğün yüzeyine ince bir el işçiliği ile parlatma işlemi uygulanıyor.  Uzay konseptine gönderme yapan ‘Glossy’de, köprü ve saplardaki fırçalama işlemi, her bir gözlüğe ayrı ayrı elle uygulanıyor.

 

3 boyutlu, deri efektli, saten ve doğal taş  görünümlü tasarımların yanı sıra parlaklık teknolojisi ‘Glossy’, Italia Independent’ın modaya yön veren duruşunu vurguluyor.

08 Aralık 2015 18:11

DİĞER GÜNCEL MODA HABERLERİ