Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Tuvana Büyükçınar'dan 2016 ilk defile

Arkadaşına öner Yazdır
Tuvana Büyükçınar,13 Ocak 2015 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleyeceği gala defilesinde 2016 yılının sonbahar – kış abiye trendlerini belirliyor.

Patika Fuar A.Ş.ve OTİAD (Osmanbey Tekstilci İşadamları Derneği) iş birliği ile bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilecek Abiye, Gelinlik ve Damatlık Fuarı Fashionist, 14- 16 Ocak 2016 tarihleri arasındakapılarını açıyor.

 

Fashionist’16 kapsamında ünlü tasarımcı Tuvana Büyükçınar fuara özel hazırladığı koleksiyonunu 13 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştireceği gala defilesinde moda tutkunlarıyla buluşturacak. 2016 sonbahar – kış abiye trendlerini belirleyecek yeni yılın ilk defilesinde Tuvana Büyükçınar, gala defilesine özel hazırladığı ve yoğun el işçiliği ile göz dolduracak koleksiyonunu moda tutkunlarının beğenisine sunacak.

 

‘Bir Yaz Gecesi Rüyası’’konseptiyle oluşturulan ve 25 tasarımın yer alacağı koleksiyon Tuvana Büyükçınar takipçilerine moda ziyafeti yaşatacak. Krem, şampanya, inci tonları ile başlayıp, pudra, sedef, fildişi ve mercan tonları ile devam edecek koleksiyondaki her parçanın kumaşı yurtdışında gala defilesine özel olarak işletildi. Payet, inci işleme gibi değişik formlarda üretilen kumaşlar her zamanki Tuvana Büyükçınar dokunuşları ve özel el işçiliği ile hayata geçirildi.

08 Ocak 2016 11:20

DİĞER GÜNCEL MODA HABERLERİ