Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Dağınık rafları düzenlemek için basit tüyolar

Arkadaşına öner Yazdır
Artık günümüzün trendi olan raf içi düzenleyiciler sayesinde raflar, dolaplar her zamankinden daha düzenli görünüyor.

Mutfaklardan tutun da çocuk odalarına, yatak odasındaki dolaplardan banyo dolaplarına kadar birçok alanda kullanabileceğiniz raf içi düzenleyicileri sayesinde artık her dolabınız ram bir düzen kraliçesi olacak hale dönüşebiliyor.

Fonksiyonellikleri ile göz dolduran bu uygulamalar sayesinde daha kullanışlı ve konforlu raflara sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda da gözlere hitap ederek herkesi büyülüyorlar.

• Mutfağınızda tezgahınız köşe dönüyor ise mutfak dolabınızın altına köşe sürgülü ve döner sistemlerden taktırabilirsiniz. Böylece tencere ve tavlarınızı koyabileceğiniz geniş bir alana sahip olmuş olacak hem de birbirinin içine girmiş görüntüden kurtulacaksınız.

• Çöp kovalarını dahi dolapların içine koyan bu sistem sayesinde ortada görünen ve göz yoran hiçbir dağınıklık kalmıyor.

• Eğer bardaklarınıza koyacağınız raflarınız kısıtlıysa yapı marketlerde bulunan minik metal raflar sayesinde mutfak raflarınıza sizde basit bir yöntemle raf çıkabilir ve böylelikle mutfak raflarınıza daha fazla bardak koyabilirsiniz.

• Takılarınız, çoraplarınız ve iç çamaşırlarınız için de yine bölümlere ayrılmış dolap içi düzenleyicilerden alarak hem aradığınızı dakikada bulabilme lüksünü yaşayın hem de dolaplarınızın düzeni herkesi büyülesin.

 

Kaynak: MYNET

18 Temmuz 2016 10:25

DİĞER GÜNCEL MODA HABERLERİ