Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Hem babanıza, hem kendinize

Arkadaşına öner Yazdır
EsstanbulGüzellik Merkezi’nde erkek bakımı ile ilgili yapılan uygulamalardan ister babanıza isterseniz de kendinize bir güzellik yapın. Cilt bakımından, göbek eritmeye kadar pek çok uygulamadan faydalanın.

Bu Babalar Günü’nde kalıpların dışına çıkın. Ona ihtiyacı olan ya da istediği bir şeyi almak yerine; onu şımartacak, yüzünü güldürecek ve kendini eski günlerindeki gibi hissettirecek bir hediye alın. Mesela bir cilt bakımı yaptırın. Yüzünü daha hafif ve taze hissetsin. Ya da yüz veya vücut gençleştirme uygulamalarından birini seçin. Hatta daha dinç ve aktif olmasına yarayan lenf drenaj seansı ile daha sağlıklı bir dolaşım sistemine sahip olmasını sağlayın. Böylece en kıymetli evladı olmayı garantileyin.

 

Ya da babanızı boş verin. Siz zaten onun kıymetlisisiniz. Ona istediği bir şeyi alın ve yaza daha fit girmek için kendinize yatırım yapın.

Malum yaz geldi. Plajlarda boy gösterme zamanı. Kışın yaptığınız göbek, yazın o tiril tiril gömleklerinizin içinde bütün karizmanızı yerle bir edecek. Önümüzde bayram tatili de var. Fazlalıklardan kurtulmak için; Esstanbul Güzellik Merkezi’nin uzmanları tarafından ücretsiz muayene sonucunda kısa sürede istediğiniz fit görünüme kavuşun.

Ya da kalıcı ve güzel bir bronzluk için cilt bakımı yaptırın, kısa süren tatilin bronz etkilerini uzun süre yaşamaya devam edin.

 

Sağlık uygulamalarında dünyaca ödüllü bakım cihazları bulunan Esstanbul Güzellik Mekezi’nde; AWT, CoolShape, LPG, Lenf Drenaj, Radyo Frekans, Lipo Star, Zerona, PowerShape, CryoCabin, Skintyte,kollajen yatağı gibi uygulamalarla sağlıklı, zinde ve her zaman bakımlı olun.

 

Konusunda uzman, eğitimli kadrosu ve Estetik – Plastik Cerrah Dr. Osman Şenel’n gözetimi altındaki Esstanbul Güzellik Merkezi, bakımına düşkün her yaştan kadın ve erkeğin rutinine giren güzellik merkezi olması ile tanınıyor.

10 Haziran 2016 10:52

DİĞER GÜNCEL MODA HABERLERİ