Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

NGSTYLE, Sonbahar-Kış Koleksiyonu

Arkadaşına öner Yazdır
NGSTYLE, Sonbahar-Kış Koleksiyonuyla Sizi ‘Güneşe Davet’ Ediyor

Modern ve şehirli kadının vazgeçilmez markası NGSTYLE, 2017-18 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, sezonun en sıcak renkleriyle tüm kadınları ‘Güneşe Davet’ ediyor! Canlı renklerin hakimiyetindeki ‘Güneşe Davet’ koleksiyonu, farklı tarzlardaki birbirinden şık parçaları moda severlerle buluşturuyor.

 

‘’… karanlıklar ancak ışığın girmesiyle yok olacağından, bir an önce aydınlığa izin vermek lazım. Bırak da güneş içeri girsin..!’’

 

Her yeni sezonda fark yaratan koleksiyonlarıyla modern ve şehirli kadının vazgeçilmez markası olan NGSTYLE, moda severleri 2017-18 Sonbahar-Kış Koleksiyonu ile kışın kasvetinden uzak, canlı ve rengarenk bir dünyaya davet ediyor! ‘Gündoğumunda kahve, çiğli yapraklar, kış güneşi ve gümüşi geceler’ temalarından ilham alan ‘Güneşe Davet’ koleksiyonu, bu kışı renklendirerek sezona damgasını vuracak.

 

Modern ve şehirli kadının vazgeçilmez markası NGSTYLE, yine fark yaratacak bir koleksiyonla moda severlerle buluşuyor. NGSTYLE’ın canlı renklerin hakim olduğu ’17-’18 Sonbahar-Kış koleksiyonunda dişilik ön planda olmakla beraber, rahatlıktan da ödün verilmiyor. Kışın karanlık ve kasvetine inat, canlı renklerin ağırlıkta olduğu koleksiyon, ‘Gündoğumunda Kahve’, ‘Çiğli Yapraklar’, ‘Kış Güneşi’ ve ‘Gümüşi Geceler’ temalarını işliyor. 

 

Deri ve Dantelin Hakimiyeti

 

Koleksiyondaki şık krep grupları bazen işlemelerle bazen de derili askeri detaylarla modernlik kazanırken, deri ve süetlerle birleşen kumaşlarda asi ve rahat görüntüler oluşuyor. Paltolar ve kabanlarda kürk yakalar, deri ve dantel aksesuarların kullanıldığı koleksiyonda, romantik kış çiçeklerinden çalışılan emprimelerde kadınsı volan ve fırfırlar dikkat çekiyor. Etnik şal desenler ise bohem kadının uzun elbise ve salaş bluzlarında kendini gösteriyor.

Bu sezon oldukça sık göreceğimiz üste hafif oturan alta doğru açılan elbise kalıpları, bu sene NGSTYLE’ın yeni koleksiyonundaki birçok modelde de ön plana çıkıyor. Şehirli kadının kolay kullanımına uygun olan dökümlü dantelli bluzların sıkça kullanıldığı yeni koleksiyonda; bu senenin trendlerinden balon kollar, büyük manşetler, kesik detayları gömlek ve bluzlarda sıkça görülüyor.  Günlük giyime uygun gruplarda ise ekose desenler ön plana çıkıyor.

 

Nakışlar ve Baskılar Ön Planda

 

NGSTYLE’ın ‘Güneşe Davet’ koleksiyonunda hem şık, hem de günlük giyimin önemli bir bölümünü oluşturan sweatshirt’ler; danteller ve taş işlemelerle dişileşirken, deriler ve kesiklerle ise asileşiyor. Baskılı şık jean’lerle kombinlenen nakışlı, baskılı ve yıkamalı t-shirt’ler şehirli NG kadının vazgeçilmezleri olarak koleksiyonda yerini alıyor.

Koleksiyondaki Gündoğumunda Kahve serisi; lacivert, saks ve gümüşi tonların kahvelerle birleşip günlük giyimin rahatlığını vurgularken, Çiğli Yapraklar serisinde; haki ve yeşillerle oluşan askeri görüntüler, taş ve vizon tonlarıyla yumuşayıp asid sarısı ile canlanıyor. Kış Güneşi serisinde parlak kırmızı tonlar, taba ve kahvelerle birleşip pembelerle aydınırken, siyahın baskınlığında gelişen Gümüşi Renkler serisi, canlı mor ve pembelerin yanık oranj ve grilerle birleşmesiyle hareketleniyor.

07 Ağustos 2017 16:32

DİĞER GÜNCEL MODA HABERLERİ