Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Bu Kışın Modası Kat Kat Giyinmek!

Arkadaşına öner Yazdır
Bu kış kalın bir mont giymek yerine üst üste istediğiniz incelikte giyinebilirsiniz. Eskilerin tabiri ile lahana gibi olmak için bu kış çok elverişli görünüyor!

Bir kazak bir de üzerine kalın bir mont giyip çıkmak bu kış çok demode! Onun yerine içinize ince askılı bir bady onun üzerine yakası açık bir kazak, onun üzerine ince bir hırka, onun üzerine mont ve onun üzerine battaniye şallardan atıp lahana gibi ortalarda dolaşabilirsiniz.

Bu fikir sokakta çok üşüyen ama kapalı ortamlarda çok terleyen ve bunalanlardan çıkmış olabilir. Ama aslında sağlıklı ve olması gerektiği gibi bir şeymiş gibi duruyor. Çünkü tek kalın kat giyinip sıcak soğuktan maksimum etkilenmek yerine, kat kat giyinip sıcak olduğu zaman üzerinizdekileri hafifletmek daha mantıklı görünüyor.

6846

Bu kat kat olayını daha da abartabilirsiniz. Hiç abes kaçacak diye düşünmeyin. Çünkü dünyaca ünlü Hollywood yıldızları dahi bu modaya ayak uydurup daha önce üst üste giymeye cesaret edemeyecekleri şeyleri üzerilerine geçirip dışarı çıkabiliyorlar.

Örneğin bir pantolonunuz var ama çok dar ve giymek istiyorsunuz. O zaman onu giyiyorsunuz üzerine de ona uygun kısa bir elbisenizi geçiriyorsunuz. Alın size kat kat modası.

Sabah uyandığınızda iki kıyafet arasında kalıyorsanız üst üste giyme cesaretini gösterebilirsiniz. En azından günün ortasında fikrinizi değiştirirseniz her iki kıyafetin üzerinizde olmasından dolayı etkilenmeyeceksiniz.

Ayrıca bir zamanlar moda olan bot içine uzun çorap modası da yine bu kat kat giyinme modasında sayılıyor, haberiniz olsun!

16 Ocak 2017 16:45

DİĞER GÜNCEL MODA HABERLERİ