Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Dice Kayek ve Manifesto işbirliği

Arkadaşına öner Yazdır
Dice Kayek, masallardan ilham alan dördüncü haute couture koleksiyonunu sergileyeceği Paris Haute Couture İlkbahar/Yaz 2016 Moda Haftası kapsamında ı iletişim danışmanlığı hizmeti için Manifesto ile anlaştı.

Medyaloji -ÖZEL-

 

Türkiye’nin dünyaca ünlü moda markası DICE KAYEK, Paris Haute Couture İlkbahar/Yaz 2016 Moda Haftası kapsamında gerçekleştireceği defilenin iletişim çalışmalarına Manifesto ile devam edecek.

Fransız Pret-a-Porter ve Couture Federasyonu’na üye olup, Paris Couture resmi defile takviminde yer almaya hak kazanan ilk Türk markası olan Dice Kayek, masallardan ilham alan dördüncü haute couture koleksiyonunu sergileyeceği Paris Haute Couture İlkbahar/Yaz 2016 Moda Haftası kapsamında Türkiye’de alacağı iletişim danışmanlığı hizmeti için Manifesto ile anlaştı.

Paris’te 1992 yılında kurulan, İstanbul kökenli marka DICE KAYEK, 2013 Aralık ayında, dünyanın en önemli tasarım müzesi addedilen “Victoria & Albert Müzesi” tarafından düzenlenen, güncel sanat ve tasarımı ödüllendiren Jameel Prize’ı kazanan ilk moda evi olmuştu.

 

Moda ve Sanat İletişiminin Yeni Adresi

Finans, gayrimenkul, turizm, enerji, otomotiv ve perakende başta olmak üzere ekonomik açıdan lokomotif olan sektörlerde stratejik danışmanlık hizmeti veren Manifesto, son dönemde Türkiye’de giderek büyüyen ve gelişen moda ve sanat ortamını dikkate alarak bu konuyu da iletişim hizmetleri arasına aldı. Manifesto Pr Ajansı, bu kapsamda çağdaş sanatın başarılı ve özgün eserlerini sanatseverlerle bir araya getiren ve bu yıl 10. yaşını kutlayan Contemporary Istanbul’un iletişim danışmanı olmuştu.

Manifesto, DICE KAYEK’in, Paris Haute Couture İlkbahar/Yaz 2016 Moda Haftası kapsamında Louvre Sarayı’nda bulunan Fransa’nın en önemli tasarım müzesi “Musée des Arts Décoratifs” de sergileyeceği, masallardan ilham alan “Woven Tales” adlı koleksiyon defilesinin iletişim çalışmalarını üstlenecek.

16 Ocak 2016 12:46

DİĞER GÜNCEL MODA HABERLERİ