Facebook Twitter Google+ Pinterest Instagram

Partnerinizin orgazma ulaştırmasını sağlayan 3 yol

Arkadaşına öner Yazdır
Erkekler zaten kadınlardan çok daha çabuk zevkin doruklarına ulaşabilirler. Ama bu işin bir çocuk oyuncağı olmasını istiyorsanız işte size püf noktaları…

Kadınlar erkeklerden çok daha zor orgazm olurlar. Çünkü erkekler dürtüleri ile kadınlar ise duyguları ile hareket ederler. Bir kadının orgazma ulaşabilmesi için duygu yoğunluğu, aşk, heyecan ve ihtiras hepsi bir arada olmalıdır. Ama erkek için ise bunların hiçbirine gerek yoktur.

İçindeki dürtü o an orgazm olmak istiyor ise ve gerekli koşullar sağlanmışsa orgazm olur. Ama bu anı daha da unutulmaz kılmak ve çok daha tereyağından kıl çeker gibi kolay olması için yapılması gerekenler oldukça basittir.

İşte size erkekleri kolayca orgazma ulaştırmanın anahtarları;

Bir erkeği baştan çıkarmak için boynu çok önemlidir. Birçok erkek boynundan öpülmesinden, dil ile uyarılmaktan çok ama çok zevk alırlar. Sizde bu bölgeye çalışabilirsiniz. Sonucuna siz dahi şaşırabilirsiniz.

Ön sevişme esnasında çokça kullanabileceğiniz bir diğer püf noktası alan ise kafasının üstüdür. Erkekler kafalarının üst kısmı ile saçları ile oynanılmasından son derece zevk alırlar ve orgazmı kolaylaştırıcı bir özelliği vardır.

Kulak memeleri de yine çok hassasiyet gösteren bir bölgedir. Ön sevişme sırasında daha fazla uyarmak istiyorsanız ve daha çabuk sonuca ermek istiyorsanız o zaman yapmanız gereken erkek arkadaşınızın veya eşinizin kulaklarını uyarmaktır. Dilinizle veya dudaklarınızla küçük öpücükler kondurarak ve aynı zamanda kulağına hoşlanabileceği şeyler fısıldayarak onu baştan çıkarmak sizin için çocuk oyuncağı olacaktır.

Şimdi size çok önemli ve belki daha önce hiç duymadığınız bir sır vereceğiz. Erkeklerin perineum bölgesi anüs ile testislerin arasında kalan sert bölge erkekleri son derece uyarıcı bir özelliğe sahiptir. Bu bölgeyi parmaklarınızla uyardığınızda göreceksiniz ki çok daha çabuk uyarılacak ve orgazma ulaşabilecektir.

16 Ocak 2017 16:53

DİĞER GÜNCEL SAĞLIK HABERLERİ